Namık Kemal Üniversitesi ile Ceva Lojistik Limited Şirketi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Oluşturulma Tarihi: 19 Ocak 2018 Cum

Protokole Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve Ceva Lojistik Limited Şirketi İnsan Kaynakları Müdürü Yüksel Baştürk imza atarken; törende Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Can Burak Şişman, akademisyenler ile Ceva Lojistik Limited Şirketi yetkilileri bulundu.

Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük makamında imzalanan protokol ile Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü Lojistik Programı 2. sınıf öğrencilerinin mesleki deneyimlerinin arttırılmasına ve teorik bilgilerinin uygulama yapılarak geliştirilmesine yönelik çalışmalarının Ceva Lojistik Limited Şirketi’nin fabrika, laboratuvar ve diğer birimlerinde uygulanması konularına ilişkin iki kurumun işbirliğinde bulunması kararlaştırıldı.

Namık Kemal Üniversitesi olarak alanında nitelikli mezunlar yetiştirmeyi amaçladıklarını belirten Prof. Dr. Osman Şimşek, iki kurumun bu protokol ile bir araya gelmesinden duyduğu memnuniyeti belirterek, imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

Paylaş:

Yaklaşan Etkinlikler